GOLDEN ROSE MATTE LIPSTICK CRAYON – MATOWE POMADKI DO UST W KREDCE.

Na rynku kosmetycznym są już jakiś czas. Ja przez ten okres zebrałam kilka kolorów i przetestowałam je w różnych warunkach. Warto o nich wspomnieć, bardzo przypadły mi do gustu. Dlaczego? Zapraszam dalej :)


Matowe produkty do ust kochają prawie wszystkie z nas. Ja na początku podchodziłam do nich z rezerwą, ale kiedy znalazłam swoje ulubione egzemplarze, noszę je praktycznie bez przerwy. Jednymi z nich są matowe szminki w kredce z Golden Rose.


Szminki bardzo łatwo się nakłada. Pigmentacja jest świetna, konsystencja nie jest tępa, a forma kredki daje możliwość ładnego wyrysowania ust. Delikatnie zasychają, ale przez pierwsze godziny są bardzo komfortowe. Na moich ustach trzymają się naprawdę długo i spokojnie mogę na nich polegać nawet podczas jedzenia i picia. Ładnie się zjadają. Odnoszę wrażenie, że lepiej nałożyć tego produktu mniej, jak więcej. Nie zbiera się tak wtedy na ”linii zamknięcia ust” (mam nadzieję, że wiecie, o co mi chodzi ;)) Dobrze jest też przed aplikacją nawilżyć usta.


Zaczynając od czerwieni jest to numer 07, kolejny 02, 08, 10 i 13.


Za cenę 12 zł dostajemy 3,5g produktu. Opakowanie jest solidne i dobrze się zamyka. Nie musimy się obawiać, że któraś ze szminek otworzy się nam w torebce. Fajne są też kolorowe końcówki, przez co od razu wiemy, po jaki kolor sięgamy. W tak dużej gamie kolorystycznej każdy znajdzie coś dla siebie. Ja z czystego serca polecam choćby spróbować :) Jak za tą cenę jest to jeden z lepszych produktów do ust.


Do następnego… K.

CONVERSATION

2 KOMENTARZE:

  1. Numerek 10 jest śliczny! Muszę wybrać się na zakupy do GR :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam 02,10 i 11 ;) Cudowne są,tylko to temperowanie je troche niszczy :/

    OdpowiedzUsuń